Ubezpieczenie PZU Dom Plus

W ofercie PZU można znaleźć ubezpieczenie nieruchomości Dom Plus. Jest to oferta skierowana głównie do osób, które są właścicielami lokali lub budynków mieszkalnych i chcą ubezpieczyć swoją własność. Z ubezpieczenia Dom Plus mogą też skorzystać osoby, które tylko wynajmują mieszkanie.

Ubezpieczenie PZU Dom Plus zapewnia kompleksową ochronę nieruchomości. Jego zakres jest ustalany indywidualnie, w zależności od potrzeb ubezpieczającego. Można elastycznie dostosować ofertę, objąć ochroną nie tylko nieruchomość, ale też mienie ruchome. W podstawowej ofercie znajdziemy między innymi ochronę w przypadku rabunku z ulicy, przepięcia czy dewastacji. Ubezpieczyciel oferuje też możliwość korzystania ze zniżek.

Oferta Dom Plus to – poza ochroną mienia i ruchomości – także ubezpieczenie OC w życiu prywatnym i polisą NNW, jak również pakiet Pomoc w domu gwarantujący pomoc w sytuacjach awaryjnych, jakie mogą mieć miejsce w domu. Ochrona można objąć budynek lub wybrany lokal, garaż, najróżniejsze ruchomości domowe (meble, sprzęt RTV i elementy wyposażenia stałego), a także ogrodzenie posesji, roślinność czy obiekty specjalistyczne (na przykład przydomową szklarnię). Warto wiedzieć, że w ramach ubezpieczenia Dom Plus można też objąć ochroną cmentarny nagrobek czy dzieła sztuki.

Leave a reply