Prezent dla mężczyzny, czyli przeżycia dla prawdziwych facetów

Ci wspaniali mężczyźni na swych stalowych rumakach… Chodzi oczywiście o motocykle – nie ma chyba faceta, który choćby przez chwilę nie marzył o tym, żeby poczuć prawdziwą, nieskrępowaną wolność i mknąć przez Polskę jak wiatr na swym dwukołowym rumaku… I chociaż bardzo często rzeczywistość wymusza na nas korzystanie z samochodów (bo wygodniej i bezpieczniej, bo nie pada na głowę i tak dalej), to gdzieś tam w głębi serca każdego z nas marzenia o jeździe motocyklem są wciąż żywe i co jakiś czas dają o sobie znać.

prezent dla mężczyzny - przejażdżka chopperem

prezent dla mężczyzny – przejażdżka chopperem (fot. Katalog Marzeń)

Na szczęście, aby je spełnić, nie musimy już wydawać małej fortuny na zakup własnego motocykla, ponieważ można skorzystać na przykład z oferty Katalogu Marzeń. Coś dla siebie znajdą tu nie tylko zwolennicy klasycznych maszyn (dla nich przewidziana jest opcja wynajęcia motocykla na określony czas), ale również i wszyscy ci, którzy wolą bardziej ekstremalne doznania (chodzi o jazdę motocyklem terenowym, czyli motocross), dostępny jest również kurs na prawo jazdy kategorii A. Mało tego: istnieje nawet możliwość skorzystania z zajęć doskonalących nasze umiejętności prowadzenia motocykla, na których można zdobyć wiele pożytecznych i przydatnych informacji oraz wskazówek dotyczących jazdy jednośladem (kurs obejmuje zarówno teorię, jak i praktykę).

Jeśli chodzi o wymagania, to nie są one wygórowane i w znakomitej większości przypadków każdy mężczyzna będzie w stanie je spełnić: bezwzględnie wymagane jest, aby osoba odbierająca prezent była trzeźwa, ponadto dobrze jest ważyć nie więcej niż 100 kilogramów (niektóre opcje przewidują nieco wyższy limit, wynoszący 130 kg), a w przypadku kursu doskonalenia jazdy wymagane jest posiadanie własnego motocykla i oczywiście uprawnień do jego prowadzenia.

Ceny są naprawdę przystępne, a mnogość dostępnych opcji sprawia, że znalezienie czegoś dopasowanego do naszych możliwości finansowych nie stanowi żadnego problemu, tym bardziej, że chodzi tu przecież o realizację marzeń. Tu mój apel do przedstawicielek płci pięknej: jeśli zastanawiacie się czasem, co kupić waszemu facetowi, to weźcie pod uwagę, drogie panie, ofertę Katalogu Marzeń. Przejażdżka motocyklem to naprawdę doskonały pomysł na prezent dla mężczyzny, a jeśli akurat wasz mężczyzna nie posiada jeszcze prawa jazdy na motor, to przecież nic nie stoi na przeszkodzie, aby dostał od was voucher na taki kurs! Więcej opcji prezentowych można znaleźć na stronie Katalogu Marzeń – prezent dla mężczyzny.

Leave a reply