Das WeltAuto, czyli samochody używane w dobrej cenie

Co jakiś czas piszę na blogu o tym, że coraz więcej w naszym kraju jest miejsc, w których można kupić używany samochód praktycznie bezpośrednio od producenta, dzięki czemu nie ponosimy ryzyka nabicia w butelkę przez nieuczciwego handlarza. Może się to komuś wydawać trochę absurdalne, ale dla każdego, kto choć raz kupował używane auto na giełdzie i został oszukany, jest to naprawdę dobra wiadomość. Dlatego też dziś chciałem podzielić się informacją, że w Wielkopolsce jest kolejne miejsce funkcjonujące w ramach programu Das WeltAuto.

samochody używane w programie Das WeltAuto w Auto Park Piła

Samochody używane w Pile najlepiej kupować w Das WeltAuto (źródło obrazka: dasweltauto.pl)

Samochody używane w Pile (bo o tym mieście dzisiaj mowa) można kupić przy ulicy Siemiradzkiego 23, a oferta jest naprawdę ciekawa (sprawdź). Znajdą tu coś dla siebie zarówno ci, którzy potrzebują niedużego, ekonomicznego auta miejskiego, jak i osoby, którym marzy się coś zdecydowanie większego. Ceny są skalkulowane rozsądnie, a jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że kupujemy auto z pełną i niezafałszowaną historią, to i na ceny patrzy się troszkę inaczej.

Prawda jest bowiem taka, że na giełdzie trzeba byłoby zapłacić pewnie tyle samo albo tylko nieznacznie mniej, ale kupowalibyśmy kota w worku i do kupionego wozu trzeba byłoby w krótkiej perspektywie czasowej doinwestowywać – doświadczenie pokazuje, że zwykle niemało. Samochody używane kupione w Pile w ramach programu Das WeltAuto to natomiast inwestycja bezpieczna: są to auta sprawdzone pod kątem technicznym, w których ewentualne wadliwe lub niesprawne części wymieniono na oryginalne podzespoły, a nie najtańsze chińskie podróbki.

To oznacza również, że sprzedawane w Auto Park Piła samochody używane spełniają jeden z najważniejszych wymogów, jakie stawiam każdemu pojazdowi kupowanemu z drugiej ręki – są bezpieczne i w krytycznej sytuacji ich systemy bezpieczeństwa zadziałają zgodnie z przeznaczeniem. Tego nie da się powiedzieć o znakomitej większości sprzedawanych na giełdach „rozbitków” z wyciętymi poduszkami powietrznymi i innymi tego typu niespodziankami…

Dodam jeszcze na koniec, że spora część aut z opisywanej oferty to samochody z rocznika 2016, mające niewielkie przebiegi i dobre wyposażenie, co w moim odczuciu jest tylko dodatkowym argumentem za tym, żeby skorzystać z nadarzającej się okazji. Drugiej szansy na zakup samochodów używanych w Pile w tak atrakcyjnych cenach może bowiem nie być – warto się zapoznać z ofertą i wybrać coś dla siebie, póki jeszcze jest z czego wybierać…

Leave a reply