AMSTERDAM – rowery miejskie z klasą

Sezon wiosenny i letni to jednocześnie doskonały czas na korzystanie z roweru. Przerzućmy się więc z komunikacji miejskiej na bardziej ekologiczny środek transportu  – własny rower. Aby jazda była jeszcze przyjemniejsza, wybierzmy rower nie tylko wygodny i funkcjonalny, ale także ładny, nietuzinkowy i… stylowy! My kobiety uwielbiamy stylowe gadżety, dlaczego więc nie miałybyśmy posiadać stylowego roweru? Macie już swój ukochany model?

kobieta z rowerem typu Amsterdam

 

Dla mnie numerem jeden są rowery miejskie. Jadąc w pozycji wyprostowanej, co jest bardzo charakterystyczne dla tego typu rowerów, czuję się bardziej kobieco i elegancko, aniżeli w klasycznej (przygarbionej) pozycji. Poza tym, rower miejski daje mi to, czego inne rowery nie dają. Pozwala ładnie się ubrać, nawet w sukienkę, czy spódnicę.

A jeśli już mowa o rowerach miejskich, warto zastanowić się nad jego marką. Ja wybrałam AMSTERDAM. Rowery pochodzące z tej kolekcji gwarantują naprawdę komfortową jazdę. Prawda jest taka, że jeśli raz się wsiądzie na rower tej marki, nie chce się już z niego schodzić. Dużym atutem Amsterdamów jest również to, że posiadają innowacyjną konstrukcję, która zapewnia właściwe rozłożenie mocy przy pedałowaniu. Rączki kierownicy są delikatnie odchylone ku dołowi, co zapobiega obciążaniu karku i pleców, a także gwarantuje wygodę dla nadgarstków. Jazda na tym rowerze jest bezproblemowa, wydajna. Rower pozwala odpocząć, zrelaksować się i cieszyć swobodnym przepływem leniwego dnia.

Warto podkreślić, że miejskie rowery Amsterdam to nie tylko wygodna jazda, ale także wyjątkowy styl i elegancja. To doskonała propozycja dla młodych dziewczyn i kobiet, które bardziej od specyfikacji roweru, cenią sobie jego design. Rowery dostępne są we wspaniałych, pięknych kolorach, a nawet i wzorach. W kolekcji Amsterdam znajdziemy modele w odcieniach różu, zieleni, błękitu, bieli, czerwieni, itp. Znajdziemy też modele w finezyjne wzorki i motywy kwiatowe. Rowery miejskie Amsterdam traktowane są przez niektórych jako przedłużenie wyobraźni jego właściciela, a także przedłużenie jego stylu i poczucia przygody.

 

różowy rower Amsterdam
niebieski rower Amsterdam

 

 

żółty rower holenderski

 

Rowery miejskie Amsterdam posiadają również przydatne akcesoria, jak choćby koszyki, w których można wozić laptopa, drugie śniadanie, zakupy, czy książki do szkoły.

Patrząc na siebie i swój rower, sama nie wiem kto (lub co) wygląda bardziej stylowo… ja, czy mój rower…