Militec-1 – zwiększ żywotność swojego silnika

 

silnik samochodowy

Militec-1 jest w pełni syntetycznym dodatkiem do oleju. Dlaczego warto zainwestować właśnie w niego, a nie w zwykłe dodatki i ceramizery? Posiada nad nimi kluczową przewagę: wpływa nie tylko na jakość oleju, ale i przedłuża żywotność silnika.

Najbardziej zaawansowana technologia nanocząsteczek pozwala na zmniejszenie poziomu tarcia. To za sprawą czynnych składników działających bezpośrednio na części metalowe, które –  uwaga będzie bardzo mądrze – tworzą wiązanie molekularne i przenikają do przestrzeni międzykrystalicznej warstw powierzchniowych trących elementów. Oznacza to nic innego jak to, że mikroskopijne atomy i cząsteczki Militec-1 dostają się do mikroskopijnej przestrzeni pomiędzy kryształki tworzące strukturę metali, następnie w wyniku tarcia i obciążenia pomiędzy substancją a metalowymi elementami dochodzi do reakcji chemiczno-fizycznej, na skutek której stają się jednolitym materiałem.

W wyniku reakcji zachodzących na współpracujących ze sobą elementach tworzy się bardzo cienka i niezwykle trwała warstwa ochronna.

Produkt ten stosowany w amerykańskim wojsku pozostaje w silniku nawet po wycieku lub standardowej wymianie oleju.  Militec-1 można wlać w każdym czasie (niekoniecznie przy zmianie oleju) bez względu na stopień zużycia oleju znajdującego się w silniku. Ponadto zastosowanie większej dawki od zalecanej nie spowoduje żadnych negatywnych skutków.

 

Proporcje dla samochodów osobowych i dostawczych oraz motocykli:

Militec proporcje

Podsumowując – 5 powodów, dla których warto zainwestować w Militec-1:

  1. Wydłużenie żywotności silnika, dzięki integracji z powierzchnią metalu oraz zwiększeniu warstwy ochronnej współpracujących elementów.
  2. Zmniejszenie tarcia i obniżenie wytwarzania ciepła pomiędzy metalowymi częściami.
  3. Eliminacja do minimum skutków krytycznej fazy rozruchu zimnego silnika.
  4. Ochrona przed substancjami kwaśnymi, nagarami, itp.
  5. Znaczące wydłużenie trwałość turbosprężarki podczas pracy przy maksymalnym obciążeniu.

 

Nie jestem dobra w chemiczne klocki, jednak zamieszczam jeszcze mini encyklopedię 😉

Krystaliczna struktura metalu - w kryształach atomy ułożone są w odstępach okresowo powtarzających się w co najmniej trzech nierównoległych kierunkach. Kryształ charakteryzuje się symetrycznym ułożeniem sieci przestrzennej fot. Schulze, na: zasoby1.open.agh.edu.pl

Krystaliczna struktura metalu – w kryształach atomy ułożone są w odstępach okresowo powtarzających się w co najmniej trzech nierównoległych kierunkach. Kryształ charakteryzuje się symetrycznym ułożeniem sieci przestrzennej
fot. Schulze, na: zasoby1.open.agh.edu.pl

wiązanie molekularne_1

Wiązanie molekularne – powstaje w wyniku nakładania się orbitali atomowych prostopadle do osi łączącej jądra pierwiastków
fot. chem.ufl.edu

Leave a reply